NL Biblioblogs in een wiki

Via Dee’tjes, Wowter en Ronald (via NEDBIB-L) was vandaag al te lezen over een initiatief van hen om, als goede bibliothecarissen, orde te brengen in de groeiende lijst biblioblogs. Het geheel wordt nu onderhouden op een (pb)wiki en opmerkingen/suggesties zijn ook welkom.

Een mooi initiatief, zeker ook omdat alle geinventariseerde biblioblogs met een Google Custom Search Engine te doorzoeken zijn. In mijn links heb ik daar ook nog een (hele) beperkte versie van gemaakt en die kan nu mooi met het digitale grofvuil mee. Er staan waarschijnlijk ook nog een aantal blogs tussen die ik nog niet ken dus het snuffelen kan beginnen!

Post to Twitter

Soortgelijke posts:

  1. Een nieuwe voorkant voor WorldCat
  2. Wat mag een NRC ePaper abonnement kosten?
  3. Een beetje meer privacy online als domeineigenaar?
  4. De Iliad in de praktijk (5) RSS feeds
  5. Ebooks van Bol lezen met een Sony ereader

Leuk? Niet leuk? Interessant? Irritant? Als je iets vindt van deze post, plaats gerust een reactie of abonneer je op de RSS feed.

Reacties

Nog geen reacties.

Geef een reactie

(required)

(required)


Get Adobe Flash playerPlugin by wpburn.com wordpress themes