In Nederland (of Europa trouwens) hebben we de eerste Kindle nog niet eens gehad maar inmiddels is de opvolger ook door Amazon gelanceerd: de Kindle 2. Niet erg orgineel die naam maar ja, duidelijk is het wel en het had nog erger gekund met kreten als Kindle Next Generation, Kindle 2009, Kindle XP, Kindle 2nd Edition of Kindle Revised Edition.
Goed, de Kindle 2 is het geworden en hoewel ik nog nergens heb mogen lezen dat dit apparaat dan wel in Nederland beschikbaar komt (plus content), mogen de Amerikanen weer spelen met een nieuw speeltje. Cali Lewis kon ook al niet wachten op haar nieuwe ebook reader en besteedde er een hele Geekbrief TV aan vandaag. Geen zorgen het duurt maar een paar minuten maar ze gaat van uitpakken tot commentaar dus je bent gelijk weer bij.







http://xkcd.com/548/
Dat ziet er echt goed uit. Plat en licht. Mooi tekstbeeld. En ik moet Cali gelijk geven, de verpakking doet hier heel wat.
Ik ben ook erg benieuwd naar de nieuwe Irex. Je neemt die wel een keer mee hè, als je hem gekregen hebt