Altijd prettig als je hobby en werk kunt combineren. Mijn interesse in ebooks is toch vooral werkgerelateerd maar Star Wars is, ondanks hoop dat ik ipv de trein met de Millennium Falcon naar mijn werk zou kunnen reizen elke dag, echt een hobby.
Uitgeverij Del Ray heeft besloten om, in het kader van het promoten van het verschijnen van het 9e en laatste deel in de Star Wars “Legacy of the Force” serie, het eerste deel gratis online beschikbaar te stellen. Betrayal was een bestseller in Amerika maar mocht je er (nog) niet aan toe zijn gekomen deze te kopen en te lezen, dan kun je tot 13 mei je uitleven op www.legacyoftheforce.com. Verkrijgbaar in de smaken PDF, audioboek, Kindle en Sony e-reader. Ik heb de pdf gedownload voor op mijn iLiad en zodra ik Everything is Miscellaneous uit heb, ga ik deze eens lezen.
Del Ray doet het natuurlijk puur voor de promotie maar ik trek de vergelijking met de oude shareware spelletjes die ik vroeger speelde (toen je nog geen muis gebruikte, oldtimers!). Het eerste deel kon je gratis downloaden en de 2e / 3e moest je dan kopen. Betere promotie was er gewoon niet en ik ben blij dat een uitgever dit nu ook voor boeken zo aanpakt. Hulde.
do you know any information about this subject in other languages?
Of course, the site of the publisher (Random House) has all the information you want: http://www.randomhouse.com/delrey/starwars/sw_legacy.html
De link lijkt helaas niet te werken.
Mijn wederhelft is een grote Star wars fan.
Helaas Raymond,
de link werkt niet…
Groet,
Wim Kreuger