.. van Fokke en Sukke wel te verstaan. Zoals de nieuwsbrief van ebook.nl gisteren meldde:
Op 5 juni werd aan minister Plasterk de officiële Bètacanon gepresenteerd: 50 kernbegrippen uit de exacte vakken die iedereen behoort te kennen. Tegelijkertijd is de onlineversie van ‘De bètacanon van Fokke & Sukke’ beschikbaar gekomen, waarin Fokke & Sukke via hun cartoons commentaar leveren op deze kernbegrippen. Met een voorwoord van Prof. Dr. Robbert Dijkgraaf, voorzitter van de Bètacanoncommissie.
In augustus 2008 verschijnt de papieren versie, te verkrijgen bij uw boekwinkel of via de webshop van Fokke & Sukke.
Het eBook is vanaf nu gratis te downloaden. Onder meer op www.ebook.nl
Als ik lees over gratis ebooks, tja, dan is het moeilijk te weerstaan om naar ebook.nl te surfen. eboekje snel opgezocht en op downloaden geklikt.
.. en vervolgens een 404 pagina als je het wilt downloaden. He bah! Blij met een dode mus (link)?
Via Foksuk.nl vond ik de PDF van de Betacanon, meteen aanklikbaar en geheel extragratis.
Bedankt voor je snelle reactie, Arnoud! (en het feit dat je nog apart het contactformulier gebruikte aangezien je in de spamverdacht sectie zat van mijn SpamKarma plugin). Ik hoop echter nog wel dat er een Mobipocket versie van komt, zoals bij ebook.nl de bedoeling was.
Leuke tip, thanks!