Ook dit jaar organiseren Defective by Design (wat ik een prachtige naam blijf vinden) en de Free Software Foundation weer een Day Against DRM. Deze dag is in het leven geroepen om massaal te protesteren tegen alle beperkingen die leveranciers hun gebruikers opleggen middels DRM technieken. Dit jaar staat de bewustwording centraal en ondersteunt Defective by Design groot- en kleinschalige acties in een groot aantal landen.
Ik kan een enorm lange blogpost schrijven over waarom DRM slecht is maar het is een terugkerende rode draad in veel van mijn eerdere blogposts dus ik neem maar even aan dat iedereen snapt dat er letterlijk geen voordeel te vinden is voor consumenten. Snap je niet waar ik me druk om maak, dan is deze blogpost waarschijnlijk ook niet aan je besteed.
De Day Against DRM site bevat enkele banners en posters die je zelf kunt gebruiken en je kunt ook je stem laten meetellen door hieronder plechtig te beloven aandacht te besteden aan dit onderwerp!
#
4 mei: Internationale dag tegen DRM http://t.co/ve22Iakx